• Rekolekcje i wypoczynek – CADR i Scala W górach i nad morzem
    Portal Kaznodziejski
    Lectio divina na każdy dzień Wydawnictwo Homo Dei
    Kult Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Płyta CD z pieśniami do MBNP
  • Menu

    „Droga wytrwałej modlitwy” – rekolekcje internetowe CADR

    Prezentujemy drugą konferencję wygłoszoną w ramach rekolekcji internetowych pod hasłem „Droga do Boga”, prowadzonych przez Centrum Apostolstwa i Duchowości Redemptorystów. Jej temat brzmi: „Droga wytrwałej modlitwy”, a wygłosił ją o. Sylwester Cabała CSsR z Barda.

    „Droga do Boga” to rekolekcje internetowe przygotowane przez Centrum Apostolstwa i Duchowości Redemptorystów. Jest to nowa inicjatywa realizowana w sieci, w którą zaangażowali się redemptoryści: o. Sylwester Cabała, o. Paweł Drobot, o. Witold Hetnar, o. Andrzej Kowalski. To pięć cotygodniowych spotkań w czwartkowe wieczory w tematach istotnych dla każdego człowieka: walka duchowa, wytrwała modlitwa, kształtowanie sumienia, doświadczanie Bożej miłości oraz pełnienie woli Bożej.

    Premiera danego odcinka na kanale You Tube „Razem w misji” w czwartki o godz. 19:30. Trzecia konferencja pt. „Droga kształtowania sumienia” już w ten czwartek 11 marca. Serdecznie zapraszamy!

    red.

    Udostępnij